Ampio riešenia a funkcie

Zažite svet medzi zapnutím a vypnutím

Brány a žalúzie

Ovládajte mechanizmy brán, dverí a roliet inteligentným spôsobom. Využite funkcie diaľkového ovládania zvnútra vášho auta alebo vytvorte automatický rozvrh. Majte všetko pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

Naplánuj a nechaj starosti na Ampio

Ampio ovláda ovládače brán a roliet, čo vám môže pomôcť naplánovať otváranie a zatváranie roliet a žalúzií. Môže vám tiež ušetriť energiu a podnietiť akcie na základe aktuálnych poveternostných podmienok. Napríklad zrolovanie markízy bude možné, aj keď nebudete doma. Iné akcie môžu byť spustené na základe meniacej sa teploty a slnečného žiarenia, napr. rolety sa v zime otvoria, aby slnečné lúče zohriali váš dom a  pod.

Prvé lúče slnka

Premýšľali ste niekedy, ako zaspať v dokonalej tme so zatiahnutými roletami a zobudiť sa na lúče vychádzajúceho slnka? Stačí si nastaviť otváranie roliet pri východe slnka, aby ste si užili krásne ráno a načerpali energiu na zvyšok dňa.
Inteligentná bezpečnosť a monitorovanie

Integrácia rôznych typov senzorov s Ampiom zvýši bezpečnosť vašich blízkych. Pohybové senzory vo vašom dome a záhrade, ako aj dymové a záplavové senzory či senzory detekujúce otvorené dvere vytvoria bezproblémový bezpečnostný systém. Dostanete upozornenie na nebezpečenstvo, ktoré vám umožní primerane reagovať, aj keď ste mimo domova.

Pohybové senzory

Integrácia pohybových senzorov s vašim inteligentným domom osvetlí vašu príjazdovú cestu. A nebudete musieť nič zapínať ani vypínať ručne. Systém možno použiť aj na zistenie prítomnosti kohokoľvek vo vašom dome, vrátane neočakávaných narušiteľov.

Detektory dymu

Možnosť pripojenia detektorov dymu, oxidu uhoľnatého, úniku plynu alebo zaplavenia k vášmu systému inteligentnej domácnosti je zárukou bezpečnosti vašej rodiny. Integrovaný systém včasného varovania vás upozorní alarmom, zmenou farby osvetlenia alebo upozornením vo vašej aplikácii. Ak sa zistí únik plynu alebo zaplavenie, systém uzavrie príslušný ventil, čím ochráni vás a vašich blízkych.

Vykurovanie a vetranie

Záruka ideálnej teploty a kvality vzduchu. Vyskúšajte inteligentné riešenia Ampio a užite si dom s dokonalými podmienkami bez ohľadu na ročné obdobie. Použite rozvrh vykurovania, integrované senzory počasia alebo si nastavte teplotu v mobilnej aplikácii.

Ovládajte kúrenie, klimatizáciu či vetranie

Bez ohľadu na poveternostné podmienky udržujte vo svojom dome dokonalú teplotu. AMPIO sa postará o úpravu teploty a bude kontrolovať kvalitu vzduchu. Zároveň optimalizuje spotrebu energie na základe vašej dennej rutiny a preferencií. Dokonca zachová tie správne podmienky, keď ste mimo domova.

Automaticky nastavte teplotu

Udržujte vo svojom dome pohodlné podmienky bez ohľadu na to, čo je vonku. Vďaka integrácii vykurovacích systémov so snímačmi teploty alebo slnečného žiarenia môžete zachovať správnu teplotu v každej miestnosti. Senzory navyše znížia teplotu na termostate, keď otvoríte okná, aby sa ušetrila elektrina.