Bezpečnosť

Skutočný komfort bývania začína, keď sa vo svojom domove cítime úplne bezpečne


Inteligentná bezpečnosť a monitorovanie

Integrácia rôznych typov senzorov s Ampiom zvýši bezpečnosť vašich blízkych. Pohybové senzory vo vašom dome a záhrade, ako aj dymové a záplavové senzory či senzory detekujúce otvorené dvere vytvoria bezproblémový bezpečnostný systém. Dostanete upozornenie na nebezpečenstvo, ktoré vám umožní primerane reagovať, aj keď ste mimo domova.


Pohybové senzori

 

Integrácia pohybových senzorov s vašim inteligentným domom osvetlí vašu príjazdovú cestu. A nebudete musieť nič zapínať ani vypínať ručne. Systém možno použiť aj na zistenie prítomnosti kohokoľvek vo vašom dome, vrátane neočakávaných narušiteľov.

Produkty z rady:

M-CON-232-s

M-DOT-M18Detektory dymu

 

Možnosť pripojenia detektorov dymu, oxidu uhoľnatého, úniku plynu alebo zaplavenia k vášmu systému inteligentnej domácnosti je zárukou bezpečnosti vašej rodiny. Integrovaný systém včasného varovania vás upozorní alarmom, zmenou farby osvetlenia alebo upozornením vo vašej aplikácii. Ak sa zistí únik plynu alebo zaplavenie, systém uzavrie príslušný ventil, čím ochráni vás a vašich blízkych.

Pre detektory dymu využívame produkty z rady:

M-SERV-s

M-CON-232-s


Už viac nemajte strach, že zabudnete

 

Môžete odísť z domu a nemusíte sa báť, že zabudnete zavrieť vchodové dvere, garážové dvere alebo bránu. Nastavte si automatické zamykanie dverí vždy, keď je dom prázdny, alebo zatvorenie garážových brán po výjazde. Kedykoľvek počas dňa môžete skontrolovať, či sú vchodové dvere alebo garážové dvere zatvorené, alebo ich dokonca ovládať na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie Ampio.

Jednoduché použitie mobilnej aplikácie

umožní vám na diaľku skontrolovať, či je niekto vo vašom dome, pozrieť si živý prenos z bezpečnostnej kamery

skontrolovať, či je alarm zapnutý a dvere či okná sa zatvorili

zatvoriť dvere a bránu jednoducho na diaľku

vždy dostanete  upozornenie v prípade záplav alebo požiaru

umožní vám skontrolovať bezpečnostné kamery a uistiť sa, že je všetko v poriadku