O nás

My sme tí s prepínačmi a nie len to, ale aj oveľa viac. Priekopníci inteligentnej domácnosti

Orientovaný na budúcnosť, certifikovaný a zodpovední. Sme pokrokoví myslitelia, priekopníci inteligentnej domácnosti, vývojári, systémoví inžinieri a budúci dizajnéri. My sme však predovšetkým tí, ktorí počúvame naši klientov a ich požiadavky na smart domácnosť. Sme diskrétny, ale inteligentný. S jasnou požiadavkou na kvalitu, materiálnosť a funkčnosť. Sme plný inovatívnej sily. V srdci sme inžinieri, ktorí chcú inšpirovať. Zavádzame nové technológie, inteligentné implementácie a dbáme na detaily. Vždy ideme na plno a robíme všetko pre to, aby sme pre vás našli to najlepšie riešenie. So odborným servisom, dizajnom a výkonným riešením. Pretože to je to, za čím si stojíme.

Dostupné po celom svete

Viac ako 20 rokov

Nepretržite 24/7

Inovatívne a bezpečné riešenia


O nás


Viac ako len zapnuté a vypnuté. Svetlé alebo tmavé. Záleží nám na vašom pohodlí, bezpečnosti, pohode či udržateľnosti riešenia. Pretože od samého začiatku histórie značky Ampio sú ľudia stredobodom všetkého, čo robíme.
Dnes sú to predovšetkým inteligentné, na budúcnosť pripravené systémové riešenia pre sieťové riadenie budov, ktoré stanovujú nové štandardy: Systém Ampio poskytuje užívateľsky prívetivé a dátovo bezpečné zariadenia na pohodlné ovládanie osvetlenia, klimatizácie, žalúzií, ovládanie dverí, automatizáciu závlahy vo vašej záhrade amnoho ďalšieho ako napríklad interkomové systémy, multimediálnu a bezpečnostnú techniku a pod.