Vrátniky a riadenie prístupu

Prijímajte svojich hostí, keď ste na cestách: Domácnosť Ampio je možné ovládať cez aplikáciu...


Štýlová recepcia pre vašich hostí

Štýlová aplikácia Ampio dokáže fungovať aj ako dverový vrátnik a je protipólom k dverovým staniciam Ampio, ktoré sú inštalované mimo vchodových dverí. Používajú sa na monitorovanie dverí, komunikáciu s návštevníkmi a otváranie dverí. Základnú verziu aj stanicu s videom je možné rýchlo a jednoducho nainštalovať priamo na stenu.


Pozrite sa, kto je pred vašimi dverami: S videom a pokročilými funkciami.

Domáca stanica ponúka trochu viac funkcií. Farebný displej, ktorý sa vyznačuje vysokou hĺbkou ostrosti a dobrou viditeľnosťou z rôznych uhlov. V závislosti od nastavenia sa pri každom zazvonení zvončeka nasníma niekoľko snímok prostredníctvom využitia lokálnej obrazovej pamäte, aby ste následne videli, kto bol pri dverách, keď ste preč. Ovládacie tlačidlá reagujú na jemný dotyk vďaka špeciálnej senzorovej technológii. Na diskrétnej homogénnej prednej strane zariadenia nie sú reproduktory a mikrofón spredu priamo viditeľné.


S externými kamerami môžete sledovať svoj dom z viacerých strán.

Vonkajšiu stanicu Ampio je možné jednoducho pripojiť aj k externým kamerám. Akákoľvek externá kamera, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie, môže byť integrovaná zo systémom Ampio a pripojená k mobilnej aplikácii. Svoj majetok budete tak môcť jednoducho sledovať  z viacerých uhlov pohľadu a ovládať v jednej aplikácii – či už vo vstupnej časti, na záhrade alebo na príjazdovej ceste do garáže.


Kompletné ovládanie zámkov

 

Prístup do vášho domova s využitím bezpečnostných elektronických zámkov viete ovládať kompletne na diaľku. Môžete tak jednoducho umožniť prístup blízkym osobám aj v prípadoch kedy sa práve nenachádzate doma.

Jednoducho viete zamknúť všetky zámky jedným kliknutím v prípade, že tak zabudnete urobiť po odchode z domou alebo viete nastaviť automatizované scény a váš Ampio systém to urobí za vás.